Kaldaj per ngrojje

Shitet nga: simi 08 Dhj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima

EWI term furre nxehtë e ajrit , lloji prestigj SE , ndërtuar në ~ 2000 prodhimit nominale të ngrohjes : 25 kW për të siguruar ngrohjederi ne 350-600 m ³ konsumi lendes djegese {drru - tallash} 8 - 10 kg / h ngrohje me ajer prodhim gjerman
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim