Frigorifer

Shitet nga: Frigorifer 14 Nën 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes nje frigorifer nje katesh, i thjesht por ne gjendje te mire pune. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim