Komplet tavolinash

Shitet nga: Musa Cili 05 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Elbasan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
3 komplete tavolinash me nga 4 karrige alumini me thurje plastike .Tavolinat jane te rezistueshme nga dielli dhe ngricat. 150000 kompleti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim