SHES ose NDERROJ TAVOLINA dhe KARRIKE rrotullus..

Shitet nga: roland 15 Nën 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Elbasan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinat jane 8 mij lek ( te Reja ) copa dhe jane prej materiali xhami te trashe dhe me bazament inoksi. Jan 7 cop.
Karriket jane RROTULLUSE me bazament inoksi dhe jane 4 mij lek ( te reja ) copa. Jan 14 - 16 cop.
Behen rreth 5 sete ( me tre tavolina seti )
SHITEN ose NDERROHEN per arsye te ndryshimit te destinacionit te lokalit.


Cel: 068 411 78 78
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim