Vegla per armatura Betoni dhe Motorre benzine

Shitet nga: materiale ndertimi 28 Nën 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Skela betoni - 2.4m te larta
binare
derrasa
betoforma
puntela
anevator (vinc)
celsa kollonash
flutura
betonjere
motorra te ndryshem benzine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim