disk asfalti DE WALT ORIGJINAL

Shitet nga: dritan 26 Nën 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Elbasan
SHES DISQE ASFALTI DHE DRURI, DIAMETER 300*22.2 ORIGJINAL DE WALT TE BLERA NE ITALI. PER ME SHUME INFO 0694870386.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim