TRAPAN BOSCH VIDATOR ORIGJINAL GJERMAN

Shitet nga: Afrim 13 Maj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
SHES VIDATOR BOSCH TE FUQISHEM DHENE GJENDJE TE PERKRYER
PUNE.VIDATORI ESHTE I ARDHUR NGA GJERMANIA DHE I PA
PERDORUR NE SHQIPERI.
cmimi diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim