Makineri per prerje polisteroli , sfungjeri, dhe..

Shitet nga: doni 06 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Makineri prerje , polisteroli, sfungjeri, dhe polistirene , me kontroll kompjuterik CNC. Per prerje formash : shtylla romake, reklama, forma derdhje betoni , dekorime .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim