Makineri per perpunimin e drurit, per mobileri

Shitet nga: viktor 15 Gsh 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 900 EUR

Komuna: Elbasan
Makinerite jane ne gjendje shume te mire pune..pervec ato ne foto jan plus dhe disa vegla si pershembull : tripan,katsavidhi,pistoleta aeras e tjera...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim