samsung galaxy trend

Shitet nga: samsung galaxy trend 15 Qer 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Elbasan
shitet samsung galaxy trend GT S 7560 ne gjendje shume te mir..ka 2 muaj qe ka ardhur nga jasht.pak i perdorur ne shqiperi.nderrohet me iphone 4 dhe nje shume lekesh nga ana ime...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim