iPhone 5 i zi 16GB

Shitet nga: Albi 05 Tet 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Elbasan
iPhone 5 ne gjendje te perkryer pa gervishtje apo shenja te tjera estetike. Eshte plotesisht funksional me 16 Gb kapacitet. Punon me cdo lloj karte SIM (factory unlocked). iPhone shoqerohet me kuti, karikues, kapak me bateri t jashtme dhe 5 kapak te tjere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim