Zte G720

Shitet nga: Gerti 18 Nën 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhuesi: ZTE
Modeli: G720T
Shitet Zte G720t Dual Sim...tel eshte ne gjendje super pa asnje gervishjte dhe i mbajtur gjith kohes me gomine dhe mbrojtse ekrani..color black ...parametrat i ka super..5.0 inch 16 gb rom 2 gb ram quad core 1.5 ghz 13 mp camera mbrapa 5 mpx camera para system 4.4.4 bateri 2300 mp...cmimi i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim