Tablete 10.1 nch

Shitet nga: indrit 29 Krr 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 LEK

Komuna: Elbasan
Tablet 10.1 nch,Android 4.2,procesor 1.0,ram 1G,DD3,kapacitet 8GB,Wi-Fi.camera.
Tabeti eshte po thuaj i ri vetem 1 jave i perdorur,shitet me karikusin origjinal dhe kasen mbrojtese qe hapet ne forme libri.

Me marreveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim