Samsung tablet 4

Shitet nga: serxho 19 Nën 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Elbasan
Kam blere nje telefon para nje muaji Samsung tablet 4 dhe dua ta nderroj me nje iphon 5 ,,! 0699544331
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim