Samsung s4 mini

Shitet nga: mandi 17 Tet 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
shes samsung galaksi 4s mii shume i mire pune eshte po thuajse i ri ose e ndroj me nje i phone 5s kot fiksim,telefoni ska asnje gje eshte orgjinal dhe eshe i bardhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim