Samsung gt-s5230

Shitet nga: visi 29 Nën 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Elbasan
shes tl samsung gt-s5230 ne nje gjendje shum te mire .eshte ngjyre roz tacin e ka te pasrer dhe i pa perdorrur...kamten e ka 3.2 mega...eshte me karte momorje.... punon me te gjitha kartat mbenda shtetit po eshe jasht tij....qe shitet vetem per 45 mije lek pluk karikusrn.tl eshte orgjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim