Samsung Omnia HD i8910

Shitet nga: gerti 11 Krr 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 LEK

Komuna: Elbasan
ka vend per karte memorie eshte praktik kamera 8 mega pixel me karte memorje 8 gb i hap te gjitha programet dhe lojerat interneti eshte i shpejte 3G ka opera dhe sisteme te tjera eshte symbian s6 V5 ose mund te shenderrohet ne android 2.3 ... super ofertaaaa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim