Samsung Omnia HD i8910

Shitet nga: gerti 10 Krr 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 000 LEK

Komuna: Elbasan
eshte nje super celular me kart memorje ka internet 3G eshte i shpejt ne touch. kamera eshte fantastike 8 mega pixel. shikon video ne youtube eshte me ekran me prekje.. telefoni eshte super por thjesht mua me ka dale nga qejfi dhe dua ta shes .....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim