Samsung Galaxy S Duos GTS7562

Shitet nga: Naldi 08 Dhj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Elbasan
Samsug eshte mbajtur ne gjendje te mire , dua ta shes se me duhen leket ! Kamera 5mrapa dhe 3para !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim