Samsung Galaxy Note 10.1 - 2014 edition

Shitet nga: Aldo 23 Krr 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 LEK

Komuna: Elbasan
Galaxy Note 10.1 / I bardhe / 16 gb / memory card/wi fi
3 jave i perdorur. Thuajse i ri. Bashke me kutine dhe karikuesi,adabtori per USB dhe Memory Card
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim