Nokia lumia 520

Shitet nga: leo 14 Krr 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 LEK

Komuna: Elbasan
Shes Nokia Lumia 520 , ngjyre i bardh , pothuajse i ri , i pa gervishtur dhe nuk eshte shume i perdorur
.camera : 5 MP, pixels, autofocus
Internet : 2G Network 3G Network
Do mbeteni te kenaqur !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim