Motorola droid razr xt912

Shitet nga: Erlind 27 Gsh 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Elbasan
tel eshte i ardhur nga Italia i ri , eshte sh pak i perdorur , Info: 16 GB storage, 1 GB RAM 540 x 960 pixels, 4.3 inches 2G, 3G,4G Internet
ka GPS,WI-FI,Bluetooth,USB lidhje me pc apo dhe me aksesore te tjtr,Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9.Android OS, v2.3.5 (Gingerbread), upgradable to v4.1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim