Ipod touch 4 8Gb

Shitet nga: ipod 18 Krr 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Elbasan
shes ipod 4 ne gjendje te mire por karikohet fikur dhe butoni home i ka rene ajo pjesa lart por punon....eshte 8gb shume i shpejte me wifi me programe cdo gje ne rregull shitet okazion per arsye mosperdorimi...shitet per vetem 50 mije leke..flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim