Iphone 5

Shitet nga: rei 10 Sht 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Elbasan
shitet iphone 5 i bardh ne gjendje te shkelqyer si i ri i zhbllokuar me cip,punon me cdo lloj karte i mbajtur gjithmon me qese mbrojtese dhe kelluf,nuk ka as edhe nje gervishtje me te vogel.e shes per arsye ekonomike.flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim