Iphone 4 i zi 16 Gb

Shitet nga: Rubens 22 Sht 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet iphone 4 i zi 16 gb i perdorur por ne kushte te mira.
Ka disa gervishje te lehta ne ekran gati te padukshme, dhe 1 te ciflosur ne anen e majte te xhamit por qe nuk ka prek fare ekranin..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim