Ipad 4 retina 16gb

Shitet nga: Lenci 18 Nën 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Nderroj ipad 4 retina 16gb me sim i bardhe me ipad mini 2 ose 3 mundesisht me sim.Ipadi eshte i mbajtur mir dhe shum pak i perdorur.Shoqerohet me kellefin kutin dhe karikusin origjinal.Mund te jap ose te marr lek per te ballancuar shkembimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim