IPHONE 5 i zi

Shitet nga: Fatjon 29 Tet 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Nderroj IPHONE 5 me 5s ose 6 duke shtuar nje sasi te pranueshme parashe. Me marrveshje. Telefoni eshte ne gjendje te mire dhe me gjithe funksionet ne rregull. I blere ne Itali. Jam i vetmi perdorues.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim