Okazion Blackberry classic

Shitet nga: erion 29 Jan 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 LEK   12 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Classic
Shitet blackberry classic shum i ri gjendja 9/10 . Nuk ka nevoj per ofert interneti extra mjafton tkesh Ofert dhe Internet dhe funksionon facebook instagram whats app etj. 4G 16 giga menorie 80 mij i diskutushem shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim