BLACKBERRY bold 9900

Shitet nga: Edmond 29 Gsh 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Elbasan
Shitet celular BLACKBERRY bold 9900......ne gjendje shume te mire dhe pa asnje gervishje
Celularin mund ta nderroj edhe me Iphone 4s....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim