Allwinner a23 tablet 8 inch

Shitet nga: Skerdi 23 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Elbasan
tablet allwinner 8 inch ,dual core cortex 1.5 ghz.
*android 4.2
512mb+4gb
2 kamera:njera1.3mp dhe tjetra 3mp
ka kutine dhe karikuesin e saj.
ka wifi dhe play storenga ku mund te downloadosh te gjitha aplikacionet.
eshte e mire mbajtur dhe shume pak e perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim