ANDROID 9503

Shitet nga: xxx 18 Maj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 LEK   150 LEK

Komuna: Elbasan
TELEFONI ESHTE I RIIII 3 DIT I PERDORUR ESHTE ME 3 KARTA ESHTE I PAJISEM ME TE GJITHA PAJISET ME COVER DHE ME MBROJTSE EKRANI,,,,,KY TEL KA VETEM NJE PRB QE NUK MUND TI PUNOJE 3G POR WIFI I PUNON ESHTE SUPER I SHPEJT,,,,,,, EKRANI ESHTE 5inch
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim