Central Telefonik

Shitet nga: Erion 28 Gsh 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Elbasan
Central Telefonik marka EUROPA 280 i firmes italiane ESSE-TI i paperdorur,i pershtatshem per hotele,zyra. Ka 2 linja te jashtme dhe 8 te brendshmeCmimi 450 euro i (diskutueshem).

Afersisht si ky : http://www.sit-srl.eu/prodotto.php?p=109&n=Centralino-telefonico-EUROPA-280#.VeCTA7qqqko
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim