Nikon 3100 profesional

Shitet nga: nikon 13 Qer 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

470 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Video kamera
shitet aparat profesional nikon 3100.....i sapoblere tek neptuni para 3 muajsh.........shume pak i perdorur,madje dhe ambalazhin e kemi akoma......shitet 470 mije leke.....eshte blere 670 mije leke.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim