Canon dvd camcorder

Shitet nga: Andon 20 Krr 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera canon pal dc 20.
Është në gjendje perfekte si e re, mund të filmoje direkt në mini dvd, me një cilësi shumë të lartë figure.
Vjen bashkë me karikuesin dhe baterinë origjinale dhe një disc të ri të papërdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim