TELEVIZOR Beko

Shitet nga: / 15 Qer 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Ne gjendje shum te mire pune. Ekran 32" .HD.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim