Abonohu ne Ofert paguaj 4+ 1 Gratis !

Shitet nga: Dreambox-HD 02 Nën 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Deshironi te beni Cinema shtepin tuaj gjat ketij stinori ne boten e sportit ateher ejani tek ne !
Abonim me nje cilesi te lart
kemi keto pako :
Eutelsat W2 16 :Tring Full Pako , Pink pako etj...
Arena Sport 1,2,3,4 HD
Sport Klub 1,2,3,4 HRT
Astra 19.2 :
Sky Deutschland , Bundesliga HD
Bein Sport 1,2,3.....9
AXN action HD ....
Canal + HD , sport HD , Family HD , Action HD ...
Hotbird 13.0 :
Sky Itali HD ,Sky Calcio 1,2,3,4,5.... Film action , comedy ....
Canal+ HD Pako
Primafila HD 1,2,3,4,5...........30 etj !
E shum Pako boterore tjera si dhe shitje , Montim profesional !
Info :
Facebook : Digital-SEFA
Email : sefadigital66@hotmail.com
Skype : Qendrim Latifi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim