Sony dsc-s730 Kamera dixhitale

Shitet nga: sony 14 Nën 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Fotoaparate
kamera dixhitale sony per foto artistike

e vogel dhe shume e lehte ne perdorim

7 megapixel

me bateri standarte AA te pakarikueshme

karte memorje sony 512 mb

fisha usb dhe video per tv

>>>>kontaktoni me sms

faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim