Shes monitor kompjuteri acer led full HD 23 inch

Shitet nga: Daniel 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Elbasan
shes monitor komjuteri acer esh i perdorur shum pak. gjendje shum te mire esh full hd dhe led . 23 inch
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim