Mikrofon me bluetooth

Shitet nga: Roni 18 Tet 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Mikrofon me bluetooth dhe flash
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim