bokset koplet

Shitet nga: DjFesti Elezi 27 Gush 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 LEK   1 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
shiten te gjitha dhe dy amp vetem per 800milek
dy kollona nga 600watt rms per secila
dy proel me autopolanda SPT 500watt
amp KODA
amp YAMAHA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim