Nje boks i amplifikuar I markes Max. 180 euro

Shitet nga: Shitet 1 boks i amplifikuar 11 Sht 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet nje boks i amplifikuar i markes Max me fuqi 400 watts.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim