paisje per dixej

Shitet nga: armand 27 Gush 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
veglat jane te kompletuara.
bokset 400w
dynacord 1800w
pult mixer 1200w
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim