Ampifikator 500w

Shitet nga: Ampifikator 500w 30 Nën 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet ampifikator per makine
500w
marka ..Momentum
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim