Pajisje Muzikore Pult DYNACORD PowerMate 1000

Shitet nga: elbasan Sot 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten Pajisje Muzikore Pult DYNACORD PowerMate 1000 Made In Germany Origjinal + 2 Bokse Nga 500W 8OM + Kitare Bass Professionale E Markes
HONNER E Vecant Per Llojin E Saj Per Ata Qe Ja Dijn Vleren Pajisjet Mund Te Perdoren Per Ambjente Studioje Ose Lokale Ose Per Evenimente
Te Ndryshme
Cmimi:2 Milion Leke I Padiskutueshem
Nr Cel:‭+355697888251
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim