Boks+ amplifikator ne gjendje shum te mir

Shitet nga: Sss 02 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bose
Bokse boks + amplifikator ne gjendje shum te mir shum pak te perdorur sss
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim