disk blurin

Shitet nga: pa3 22 Nën 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Elbasan
kam nje disk blur dhe 7 ps3 me cip tw istaluar.ps3 jane me lojera te istaluara pro 2013.blur.etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim