U SHITEN FLM MER JEP.AL 2 PS3 Slim me cip dhe 2 ..

Shitet nga: julian 15 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Elbasan
2 ps3 ---250 GB --- slim me chip 8 leva te dy ne gjendje super me lojera te istaluara PES 2013 dhe BLUR --2 Tv samsung 32 polesh ne gjendje te shkelqyer , bashkangjitur me kto 2 kolltuqe dyshe sic jan ne foto . ju flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim