Tre cd ps3

Shitet nga: mandi 25 Tet 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Elbasan
shes tre cd ps3 te reja dhe pa asnje gervishtje cd jane njera DEVIL MAY CRY 4 tjetra WARHAWIK ( me aviona) tjetra eshte PROEVOLUTION 2009 .oferte kujt i interesojne te me telefooj jo tel kot per pyetje.te treja jane 5000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim