Sall plleisteishen

Shitet nga: samuel 05 Sht 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 000 LEK

Komuna: Elbasan
jan 8 komplete ,7 ps3 dhe 1ps4 me TV42 pol LG 3D dhe me kolltuqe meshini ,jan te gjitha sendet e nevojshme komedinat fishat levat kompjutri qendror
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim