Psp

Shitet nga: elb 29 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Elbasan
shes 7 ps3 te kompletuara me leva dhe disqe,7 tv samsung 42 Lcd,7 kolltuqe,Jane ne gjendje shume te mire 3 muaj te perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim